Nicolas Games
Dobre wieści dla braci przygodowej! Zresztą sami poczytajcie jakie nowiny ma dla nas Nicolas Games:

"Już wkrótce gry z DTP będą dostępne na rynku polskim. Nicolas Games informuje, iż nawiązał współpracę z niemieckim wydawcą DTP Entertainment AG z siedzibą w Hamburgu.

Pierwsze efekty tej współpracy to wydanie gier przygodowych w Polsce, takich jak Undercover: Operation Wintersun, Overclocked, Tony Tough 2 oraz Belief & Betrayal.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy z firmą Nicolas Games, będącego częścią naszego nieprzerwanego procesu poszerzania rynku. Nicolas Games zna na wskroś polski rynek gier i jest w doskonałej pozycji by zadbać lokalnie o nasze produkty. Dzięki temu produkty DTP będą po raz pierwszy dostępne w Polsce. - wyjaśnia Christopher Kellner, dyrektor sprzedaży DTP.

Jest nam bardzo miło, ze mamy okazję pokazać polskim graczom niezwykle ciekawe produkty oferowane przez DTP, a zwłaszcza gry przygodowe – poinformował Tomasz Słomski, dyrektor marketingu w Nicolas Games – osobiście jesteśmy wielkimi fanami tego typu rozrywki i pokładamy w powyższych tytułach wielkie nadzieje, ze odniosą sukces podobnie jak w krajach zachodnich. Współpraca ta daje nam ponad to możliwość wzbogacenia naszej oferty o kolejne interesujące tytuły."

Nie wiem jak wy, ale ja chyba zacznę już teraz zbierać pieniądze :).


   

Komentarze


29 #1 SpokoWap
dnia 20.01.2007 15:56
Rewelacja, co tu dużo mówić :) Szykują się ciekawe miesiące Bubu
507 #2 Matt
dnia 20.01.2007 20:06
No bardzo dobra wiadomość. Mam tylko nadzieję, że jeśli chodzi o Reprobates to zostanie ona u nas wydana przez OniGames za 20zł tak jak w przypadku Nibiru i Black Mirror. Wink2 Może OniGames już sobie ten tytuł zarezerwowali, dlatego Nicolas nie uzyskał praw do Reprobates.
210 #3 mertruve
dnia 21.01.2007 13:38
TT2 bym sobie pograłWink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?