Gray Matter
Poniżej zapraszam do mojego tłumaczenia informacji dotyczących Gray Matter, pierwszej od blisko 8 lat gry przygodowej tworzonej przez Jane Jensen.

"Gray Matter (tytuł roboczy) jest pierwszą grą przygodową tworzoną przez Jane Jensen od czasu wydania Gabriel Knight 3. Historia stanowić ma miks niesamowitych sytuacji z super-naturalnymi zdarzeniami jakże charakterystyczny dla Jane Jensen.

Neurobiolog doktor David Styles jest jedną z centralnych postaci występujących w grze. Od czasu utraty żony w tragicznym wypadku sprzed lat stał się on samotnikiem rzadko opuszczającym swoją angielską posiadłość Dread Hill (Wzgórze Strachu). Kiedy studenta Samantha Everett pojawia się w progu jego posiadłości niespodziewanie zostaje ona jego asystentką. Pochodząca z Ameryki dziewczyna przez ostatnich kilka lat podróżowała głównie przez Europę. Jej pierwszym zadaniem jest odnaleźć sześć obiektów w Oxfordzkim Uniwersytecie, które potrzebne są do jednego z eksperymentów prowadzonych przez Styles'a. Z pozoru eksperyment zakończył się niewinnie, lecz nagle zachodzą niewytłumaczalne zjawiska, w wyniku których doktora odwiedza zmarła żona. Od tej chwili wyłącznie od Sam zależeć będzie czy tajemnica domu Dread Hill zostanie wyjaśniona.

W Gray Matter gracz kontrolować będzie tak postać doktora Davida Styles'a jak i Samanthy Everett. Fabuła skupiać się będzie wokół pytań rozważających naturę otaczającej nas rzeczywistości oraz moc ludzkiego umysłu.

Zapowiadane cechy:
- nowa gra przygodowa od Jane Jensen
- intuicyjny system kontroli nad grą (point & click)
- trójwymiarowe postacie poruszające się w dwuwymiarowym środowisku
- dwie grywalne postacie
- unikalna kryminalno-tajemnicza fabuła
- innowacyjne zagadki

Planowana data premiery: pierwszy kwartał 2008 roku."

I to byłoby na tyle z wypuszczonych na razie informacji. W chwili obecnej mogę zaprosić was na oficjalną stronę, z której zaczerpnąłem wyżej przetłumaczone informacje oraz do naszej nowej galerii, w której znajdziecie sześć pierwszych i jak na razie jedynych obrazków pochodzących z Gray Matter. Dodam jeszcze tylko, że pojawienie się w/w strony może oznaczać tylko jedno - prace nad grą cały czas trwają :).


   

Komentarze


210 #1 mertruve
dnia 19.01.2007 12:50
jestem za!:) Może być niezłe.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?