Once Upon a Time in Japan
Once Upon a Time in Japan
drozda dnia 17.01.2007 11:20
Once Upon a Time in Japan: Earth będzie pierwszą częścią z serii gier produkowanych przez studio Abborado Studios, których fabuła osadzona będzie w różnych okresach historii Japonii.

W pierwszym odcinku serii poznamy losy Zenjiro, samuraja który opuścił swój klan podczas wojny z zamiarem odnalezienia spokojnego miejsca dla niego i jego rodziny. Po szesnastu spokojnych latach tragiczne wydarzenie spowoduje, iż Zenjiro zmuszony będzie powrócić do prowincji Etchu w celu odnalezienia swojej rodziny oraz innych pozostałych przy życiu mieszkańców. Podczas podróży spotkamy na swojej drodze tajemniczego ronina (samuraja bez pana) Hanbei'a czy też młodą i pogodną Shiho, córkę słynnego artysty występującego w teatrze Noh.

Podczas swej podróży Zenjiro przekona się, iż mimo upływu czasu opuszczone kiedyś tereny nadal nękane są wojenną zawieruchą, która niewątpliwie przyczyni się do skomplikowania obranej przez niego misji.

Pierwsze obrazki z gry znaleźć możecie w naszej nowej galerii. Muszę przyznać, że ręcznie rysowane tła naprawdę zaskakują dbałością o detale. Jeżeli szukacie więcej informacji o grze to warto odwiedzić oficjalną stronę (w tej chwili dostępne jest wyłącznie forum, pełne otwarcie strony nastąpi w lutym).


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?