The Adventure Company (firma)
E3 nadciąga... (aktualizacja)
drozda dnia 03.05.2006 22:17
Na stronie Adventure Gamers podsumowana została lista gier, o których The Adventure Company ma zamiar ujawnić więcej informacji podczas nadchodzących targów E3 (Electronic Entertainment Expo). Poza wspomnianymi już u nas wcześniej tytułami takimi jak Agatha Christie: Murder on the Orient Express czy The Secret Files: Tunguska (zapowiedź na stronie) pojawiły się również tytuły nowe.

Pierwszy z nich to EVIDENCE: The Last Ritual będący kontynuacją nie wydanej u nas MISSING: Since January. Tak jak w poprzedniej części przyjdzie nam wcielić się w tropiciela niebezpiecznego mordercy. Wędrować będziemy poprzez różne miasta w Europie i Ameryce Północnej. Gra łączyć w sobie będzie tak grę w trybie offline jak i w internecie.

Drugim tytułem, o którym dowiemy się więcej będzie Dead Reefs. Autorzy tej gry, firma Streko-Graphics (AURA) zapowiadają, że w Dead Reefs przeniesiemy się do 18 stulecia i wcielimy się w rolę Amadea Finvinero, którego zadaniem zleconym przez króla będzie odkrycie źródła tajemniczej zarazy rozprzestrzeniającej się na wyspie. Akcja rozgrywać się będzie na tytułowej Angielskiej wyspie Martwych Raf, niedaleko której swego czasu rozbiło się parę pirackich okrętów. Na jednym z nich znajdowała się stara tajemnicza relikwia, której pojawienie się na wyspie może mieć związek z nagłym wybuchem zarazy w okolicy...

Pierwsze zdjęcia z Dead Reefs znaleźć możecie w serwisie Aventura y CÍA.

EDIT:
Zapraszam do naszej nowej galerii z gry Agatha Christie: Murder on the Orient Express.

Warto również rzucić okiem na obrazki z EVIDENCE: The Last Ritual zamieszczone w serwisie Adventure Treff.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?