Indygo
Pigmentum Game Studio przygotowuje dla nas narracyjną grę przygodową Indygo, której premiera ma nastąpić 24 października. Przewodnim motywem produkcji jest depresja oraz towarzyszący jej stan izolacji – cała fabuła będzie rozgrywać się tylko w jednym pomieszczeniu. Komunikacja ze światem zewnętrznym będzie przeprowadzana jedynie za pośrednictwem listów. Aktualny stan uczuć i myśli bohatera zostanie opisany w dzienniku.
Indygo opowiada historię malarza, który cierpi na depresję. Jednym z objawów jest postępująca izolacja. Główny bohater od około trzech miesięcy nie wychodzi ze swojej pracowni. Osobą, która pomaga mu przetrwać ten czas jest jego druga połówka Anna. Dla każdej ze stron oczywistym stało się, że stan zawieszenia nie może trwać wiecznie. Nadszedł moment by znaleźć wyjście z tego impasu. Tylko od naszego bohatera zależy, jak potoczą się jego dalsze losy.

Do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, ale twórcy chcą wprowadzić nas w specyficzny charakter produkcji i udostępniają nam do przeczytania dziennik Anny w postaci ebooka. 12-stronicowy dokument jest czymś w rodzaju prequela gry i opowiada o historię poznania się Thomasa i Anny, a także początek pogarszającego się stanu psychicznego malarza.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?