Alimardan Meets Merlin
Niewielkie irańskie studio RSK Entertainment, które możemy kojarzyć z Murder In Tehran's Alleys 1933 przygotowuje dla nas kolejną klasyczną przygodówkę point and click o nazwie Alimardan Meets Merlin. Jest to kontynuacja perypetii Khan Daei z produkcji Alimardan's Mischiefs.

Po szczęśliwym finale wieńczącym ślubem bohatera, przychodzi pora na miesiąc miodowy. Dosyć oryginalny, gdyż młoda para udaje się wraz z Ali Mardanem oraz innymi członkami rodziny na… stację kosmiczną Pashmak Abad oraz księżyc. W wyniku swojego niesfornego zachowania Ali doprowadza do bliskiego kontaktu z Czarną Dziurą. Bohaterowie zostają przeniesieni do średniowiecza. Na miejscu dowiadują się, że potężny brytyjski czarodziej Marlin udał się na walkę ze złowrogą Morganą, po czym ślad po nim zaginął. Ali postanawia rozwiązać sprawę Merlina, zająć się klątwą rzuconą przez Morganę.

Twórcy zapowiadają zabawną, pełną wdzięku fabułę, ponad 12 mini-gier oraz masę zagadek środowiskowych, a wszystko to utrzymane w ręcznie rysowanej grafice 2D. Rozgrywki ma starczyć na około 5 godzin. Premiera jeszcze w tym roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?