Planet of the Apes: Last Frontier
Planeta Małp od niespełna 50 lat cieszy się sporym powodzeniem wśród miłośników kinematografii. Niedawno w kinach pojawiła się trzecia odsłona cyklu Genezy Planety Małp, natomiast tej jesieni powinniśmy otrzymać komputerową adaptację stworzoną przez Imaginati Studios. Produkcja ma być grą przygodową, której fabuła bezpośrednio nawiązuje wydarzeń znanych z filmów. Dokładniej, zostanie umiejscowiona pomiędzy wątkami z Ewolucji Planety Małp, a Wojną o Planetę Małp.

Planet of the Apes: Last Frontier pozwoli nam poznać losy małp, które schroniły się w Górach Skalistych przed wojną. Nadchodząca zima wyczerpuje jednak wszystkie zapasy, co zmusza zwierzęta do wyjścia z kryjówki. Twórcy obiecują bardzo intensywną rozgrywkę opierającą się na podejmowaniu ważnych decyzji oraz kilka zakończeń. Studio podkreśla, że Last Frontier nie będzie grą długą – całą historię poznamy w 2-3 godziny, więc produkcja nie powinna być stawiana na równi z kinowym hitem, a jedynie traktowana jako krótkie uzupełnienie historii.

Produkcja bazuje na silniku Unreal Engine 4 i będzie dostępna na PC, PS4 oraz XONE. W sieci można obejrzeć pierwszy zwiastun (dostępny poniżej) oraz materiał z rozgrywki.
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?