Archaica: The Path of Light
Poznaliśmy datę premiery logicznej gry przygodowej Archaica: The Path of Light tworzonej przez krakowskie studio TwoMammoths. Produkcja trafi na Steam 8 września 2017.

Archaica tworzona jest od trzech lat przez dwóch braci, programistę Piotra Tureckiego oraz artystę Marcina Tureckiego, którzy na potrzeby produkcji stworzyli własny autorski silnik. Wcielając się w wybrańca, gracz będzie zmuszony przejść legendarną Ścieżkę Światła Starożytnych i uchronić świat od zbliżającej się katastrofy. Będą czekać na niego barwne krainy, artefakty, sekrety obcej cywilizacji, a w efekcie odkryje prawdziwe przeznaczenie Ścieżki Światła.

Wszystkie działania ograniczą się do manewrowania dostępnymi na planszy lustrami oraz innymi urządzeniami w taki sposób, aby promień światła przebiegał przez wszystkie dostępne na polu kryształy. Każda z sześciu krain będzie cechować się dużą różnorodnością zagadek, ich poziomem trudności oraz mechaniką. Twórcy zapowiadają intrygującą linię narracyjną oraz bogatą w detale grafikę o czym mogliśmy przekonać się podczas Digital Dragons 2016.
   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?