Cyanide & Happiness
5 września na Kickstarterze ruszy zbiórka pieniędzy na rysunkową przygodówkę Cyanide & Happiness. Zapowiada się duża dawka mocnego, absurdalnego humoru.

Cyanide & Happiness to seria komiksów, które rozbawiają Internautów już od ponad 12 lat. Rysunkowe paski wykonywane przez czterech autorów doczekały się przez ten czas dużej popularności, często dzięki bardzo dużej dozie czarnego, absurdalnego humoru. Przygody bezimiennych postaci mogliśmy już oglądać jako serial animowany The Cyanide & Happiness Show. Teraz twórcy wkraczają z projektem rysunkowej przygodówki point and click.

Środki na realizację gry mają zostać zebrane za pośrednictwem Kickstartera - kampania ruszy 5 września, co zwiastuje pierwszy materiały filmowy. Widać, że gra zachowa swój ostry, bezpardonowy charakter. Na jednym z ujęć widać, jak bohater chowa do inwentarza ciało staruszki. W kolejnej scenie, jak postać dobrowolnie oblewa się toksyczną substancją. Możemy mieć pewność, że cała gra będzie utrzymana w podobnym stylu.

O sukces kampanii raczej nie ma się co martwić. Autorzy wcześniej organizowali zbiórki na swoje inne projekty, których celem było uzbieranie po 10 tys. dolarów. W jednym przypadku uzbierano 3,2 mln, w drugim niespełna 8,8 mln.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?