The Longest Journey Home
Ragnar Tornquist z Red Thread Games udzielił wywiadu serwisowi PC PowerPlay. Rozmowa dotyczy oczywiście wydanego ostatnio Dreamfall Chapters. Ragnar wypowiedział się na temat zakończenia serii, na którego przygotowanie jego studio poświęciło dodatkowy miesiąc. Twórcy chcieli bowiem, aby historia była zwięczona w odpowiednio emocjonalny sposób, zarówno dla fanów Dreamfalla, jak i Najdłuższej Podróży.

Norweg stwierdził, że gdyby mógł pochyliłby się nad niektórymi wątkami nieco szerzej. Chciałby opowiedzieć o przeszłości i przyszłości Kiana. Stwierdził, że materiału starczyłoby na kolejną trylogię. Następne pytanie dotyczyło anulowanego The Longest Journey Home. Ragnar potwierdził, że gra nie powstanie w ciągu najbliższych kilku lat (jeżeli w ogóle powstanie). Nie jest natomiast przeciwny temu, aby na przykład stworzyło je zupełnie inne studio. Produkcja takiej gry byłaby na pewno wymagająca i pochłonęła by wiele czasu i środków finansowych.

Studio pracuje obecnie nad portem Dreamfall Chapters na konsole oraz ostatecznym dopracowaniem wersji pecetowej. W międzyczasie tworzy także pierwszoosobowy horror Draugen, a także kilka innych projektów. Pełny wywiad znajdziecie na łamach www.pcpowerplay.com.au.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?