Silence - The Whispered World 2
Na premierę Syberii 3 jesteśmy zmuszeni poczekać trochę dłużej, ale listopad zapowiada się niezwykle interesująco za sprawą dwóch innych premier. Niemieckie studio Daedalic Entertainment wraz z firmą cdp.pl zaplanowało na 18 listopada premierę SILENCE - przygodówki rozgrywającej się w uniwersum niezapomnianego The Whispered World. Co najważniejsza, tytuł ten także doczeka się pełnego polskiego tłumaczenia. W role głównych bohaterów wcielą aktorzy Bernard Lewandowski oraz Milena Gąsiorek. Tytuł można zamawiać w przedsprzedaży za cenę 84,99 zł.
Trwa wojna. Podczas nalotu, 16-letni Noah i jego młodsza siostra Renie szukają schronienia w bunkrze. Znajdują tutaj nie tylko kryjówkę przed zabójczym bombardowaniem, ale również rozdroże świata pomiędzy życiem i śmiercią: Silence. Kiedy Renie znika w Silence, Noah jest zmuszony udać się do tego bajecznego, choć groźnego świata, aby ją odnaleźć.


Z kolei 10 listopada na nasz rynek trafi Yesterday Origins, ręcznie rysowana przygodówka stworzona we współpracy Pendulo Studios oraz Microids. Fabularnie gra stanowi bezpośrednią kontynuację wydanego 4 lata temu Yesterday. W sklepie cdp.pl dostępna jest w cenie od 109,99 zł.
Rok 1481. Młody John jest publicznie poniżony i wleczony ulicą. Oskarżony o czary, zostaje uwięziony przez hiszpańską inkwizycję i torturowany. Następnie poddany zostanie transformacji alchemicznej, która sprawi, że stanie się nieśmiertelny. Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z jego oczekiwaniami. Oznacza to, że po każdym powrocie do życia John całkowicie zapomina kim jest. 500 lat później, za naszych czasów, John i Paulina poszukują artefaktu koniecznego do odtworzenia rytuału. Podczas swoich dochodzeń stawiają czoła niebezpiecznym nowym bohaterom, którzy chcą ukraść ich tajemnice...


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?