Poznań Game Arena
Już w ten piątek rusza kolejna edycja największych gamingowych targów w Polsce - Poznań Game Arena. Podczas trzech dni organizatorzy przygotowali dla odwiedzających masę atrakcji. Na 150 stoiskach zostanie przygotowanych 800 stanowisk do grania. Obejrzymy i zagramy m.in. w takie tegoroczne hity jak Gears of War 4, Forza Horizon 3, FIFA 17 czy przedpremierowo Dead Rising 4. W Strefie Niezależnych Twórców Gier młode studia deweloperskie zaprezentują swoje produkcje – w tym przypadku mamy nadzieję na co najmniej kilka ciekawych gier przygodowych.

Na halach MTP w Poznaniu będzie można spotkać także studio IMGN. PRO (horror Kholat), które zapowie dwie nowe produkcje, a także The House of Fables z projektami Wrath of Loki: VR Adventure oraz Eventide 2: Sorcerer’s Mirror (premiera miała miejsce 13 października). Będzie również okazja do obejrzenia finalnej produkcji science-fiction pt. Alice VR.

Wśród wielu atrakcji na pewno można wyróżnić: Tekken Tej Tournament 2016, konkurs Cosplay 2016, Strefa Retro, dwudniowe spotkanie z YouTuberami organizowane pod nazwą Stars4Fans. Jak co roku, nie zabraknie także Game Industry Conference 2016, czyli serii paneli prowadzonych przez ludzi na co dzień związanych z gamingiem oraz programowaniem.

Informacje na temat biletów można znaleźć na stronie: www.ticketpro.pl


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?