Batman: A Telltale Games Series
Od nieco ponad godziny można pobierać pierwszą część gry Batman - The Telltale Series, czyli najnowszej epizodycznej produkcji od twórców The Walking Dead. Pełny sezon możecie nabywać na Steamie w cenie 22,99€. W Polsce dystrybucją wersji pudełkowej na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360 zajmie się Cenega.- te trafią do sprzedaży 16 września.   

Komentarze


3011 #1 Aerobird
dnia 06.08.2016 17:20
Tylko czy gry od Telltale to jeszcze gry przygodowe , i czy możemy mówić jako o grach czy bardziej już o interaktywnych filmach . Telltale w ostatnich latach straciła w moich oczach jako firma produkująca gry , ostatnie ich produkcje o których można mówić "GRA" to Sam&Max i Back To The Future .
ps. ostatnio zachwyciła/zainteresowała mnie gra Tale of Tales , jak na razie z wczesnym dostępem na steam , ale przeglądając filmiki z owej wersji gra zapowiada się interesująco , mimo iż widać ze to również gra "stealth" prędzej jej do miana gry przygodowej (dzięki zbieraniu przedmiotów przez głównego bohatera) , niż nazywają grą , produkcje firmy Telltale. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?