Daedalic Entertainment (firma)
Za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się kolejna edycja gamescom. Targi w niemieckiej Kolonii są szczególnie bliskie naszemu sercu, gdyż za każdym razem pojawia się wiele informacji na temat wyczekiwanych przygodówek. Sformułowanie „niemieckie gry przygodowe” od razu nasuwa skojarzenia ze studiem Daedalic Entertainment, które oczywiście będzie posiadało pokaźne stoisko. Czego możemy się spodziewać?

Producent będzie prezentował zarówno tworzone przez siebie tytuły, jak i promował produkcje innych twórców. Na pewno dowiemy się czegoś nowego na temat Silence: The Whispered World II, AER oraz Candle. Z innych gatunków będzie można zobaczyć State of Mind, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, The Long Journey Home, Crazy Machines 3, Caravan czy Bounty Train. Trochę dziwi brak na liście przygodówek The Devil's Men oraz The Pillars of the Earth. Początek gamescom już 17 sierpnia.


   

Komentarze


3011 #1 Aerobird
dnia 06.08.2016 17:28
Daedalic Entertainment i King Art. Games to chyba już ostatnie ostoje gier przygodowych , szczególnie Daedalic Entertainment wydaje parę gier w skali roku i czekam na konkrety dotyczące Whispered World II i The Devil's Men , i po cichu liczę na zapowiedz od Kng Art. Games kolejnej , już trzeciej części The Book of Unwritten Tales (ah te zakończenie drugiej części ! ) .
1069 #2 wredny
dnia 24.10.2016 11:39
SILENCE hmm trochę się boję tego smuteczku wolałbym wiadomości z KING ART GAMES
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?