Syberia II
Syberia - będzie film?
drozda dnia 28.12.2006 01:02
Jak dowiedzieć się możemy z hiszpańskiego serwisu poświęconego grom przygodowym znajdującego się pod adresem la-aventura.net, ogłoszone zostały prace nad ekranizacją przygód bohaterki obu Syberii - Kate Walker. Oczywiście głównym motywem będzie - tak jak to miało miejsce w grze - podróż Kate wraz z automatem o imieniu Oskar oraz Hansem Voralbergiem w poszukiwaniu zamieszkanej przez mamuty Syberii. Na chwilę obecną wydanie filmu zaplanowane zostało na jesień 2008 roku, najprawdopodobniej w okresie przed świątecznym. Zważywszy na charakter gier niewątpliwie pomogłoby to w sprzedaży. Jeżeli chodzi o aktorów, którzy mieliby wcielić się w główne role to przypuszczalnie zobaczyć nam będzie dane w roli Kate aktorkę Jennifer Connelly lub Radhę Mitchell, w roli Oskara Robina Williamsa a w skórę podstarzałego Hansa wcielić ma się Donald Sutherland.

I pozostaje mieć nam tylko nadzieję na to, iż za produkcję zabierze się ktoś poważny i nie zobaczymy na ekranach kolejnego gniota na motywach znanej gry, których masę ostatnio nam niestety serwowano...


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 28.12.2006 11:17
WOW!!! Nie wierzę, wreszcie jakiś film na motywach gry przygodowej. Będę czekał z niecierpliwością, szkoda tylko że dopiero 2008 rok. Mam nadzieję,że nie wstrzymają prac i doczekamy się wspaniałego filmu. Aktorzy to też nie byle kto :) jednak nie pasuje mi tu postać Robina Williamsa, ale nie zraże się nim. Mam nadzieję, że zrobią z niego 100% robota, a nie człowieka z mechanicznymi bebechami :) Wiadomo kto będzie reżyserował film? Jeśli Uwe Boll, to nie odpowiadajcie :) Pozdrawiam....
2 #2 drozda
dnia 28.12.2006 11:46
Eh taki jestem stary, a jednak nadal się na takie rzeczy nabieram... Najmocniej przepraszam osoby, które już nastawiły się na ekranizację Syberii. Okazuje się, że 28 grudnia w Hiszpanii obchodzony jest odpowiednik Prima Aprilis - zwany u nich Santos Inocentes. W tym dniu media w całym kraju raczej nie są rzetelnym źródłem informacji... Zresztą poczytajcie artykuł jaki znalazłem:
http://www.kolumb...udnia.html
292 #3 Przemo
dnia 28.12.2006 12:54
no nic, szkoda. Zapowiadała się ciekawa produkcja. Jakoś nie popsuło mi to humoru :) Pozdrawiam
29 #4 SpokoWap
dnia 29.12.2006 14:37
Mimo wszystko - fajnie było chociaż przez chwilę w to wierzyć.
210 #5 mertruve
dnia 30.12.2006 23:57
Całkiem ładną obsadkę wymyślili, tylko Donald Sutherlad w roli Hansa nie pasował. Oczywiście wiem, że to żart... ale potrafili dobrać dosyć pasujące osoby - Connelly w roli Kate Walker? Jestem na TAK!:)
Ale z drugiej strony... czy taki film miałby wzięcie? To opowieść ze specifycznym klimatem, doskonała na odkrywanie jej samemu, w zaciszu domowym... w kinie mogłoby się nie sprawdzić, biorąc pod uwagę pewne mankamenty - mała ilość osób, itd.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?