STASIS
Konkurs STASIS
Przemo dnia 03.05.2016 19:41
Na Adventure Zone ruszamy z kolejnym konkursem. Tym razem przenosimy się z rysunkowej i kolorowej Deponii w mroczny i złowrogi świat STASIS. Do oddania mamy pudełkowy egzemplarz tej gry. Czeka na Was jednak zadanie (no bo jakby inaczej? :))

Zadanie jest dwuetapowe. W pierwszej kolejności należy spojrzeć i zastanowić się co łączy sześć przygodówek na screenie poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)Następnie należy dokończyć poniższy link wpisując w miejsce trzech kropek frazę lub hasło, które wywnioskujecie z powyższego screena. Jeżeli link okaże się poprawny, Waszym oczom ukaże się druga część zadania.

www.adventure-zone.info/konkurs/...


Należy zastosować się do wskazówek zawartych na ukrytej stronie. Rozwiązanie zagadki należy przesyłać do Przema w prywatnej wiadomości. W temacie wiadomości wpisujcie „Konkurs STASIS".

Na zgłoszenia czekamy do godz. 19:59, 8 maja. W treści wiadomości wysyłajcie także dane adresowe do wysyłki. (Zgodnie z regulaminem dane kasowane są po zakończeniu konkursu).

                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.


   

Komentarze


1577 #1 corvus
dnia 06.05.2016 18:25
W haśle jest błąd. Z drugiego słowa powinno się brać trzecią, a nie piątą literę. Chyba, że zasady pisowni zmieniły się w ostatnim czasie. Grin Reszta liter pasuje.

Stąd moje pytanie. Wysłać hasło takie, jakie wychodzi z krzyżówki, czy takie, jakie prawdopodobnie miało wyjść?
292 #2 Przemo
dnia 06.05.2016 20:43
Prawda jest po środku. Grin

Na serio. Po prostu posłużyłem się angielską nazwą, która pasuje do hasła głównego. Wink2 Jak na razie nie było żadnych błędów w zgłoszeniach, no ale... powiedzmy, że jak ktoś wstawi tak jak pisze wyżej Corvus, to też zaliczę.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?