Unavowed
Od niedawna znamy tytuł projektu, nad którym pracuje studio Wadjet Eye Games. Amerykańskie studio znane z serii Blackwell oraz wspierania pixel-artowych produkcji różnych studiów zapowiedziało swoją własny przygodówką pt. Unavowed.

Pierwszą zmianą będzie rozdzielczość obrazu. Do tej pory wszystkie produkcje firmy tworzone były w formacie ekranu 320x200. Unavowed będzie posiadać rozdzielczość 640x360. Zmiana niewielka, ale jednak widoczna na pierwszych screenach dostępnych poniżej.

Główny twórca gry Dave Gilbert opisuje projekt jako mroczną, uberfantstyczną przygodówkę, której akcja umiejscowiona została w nowoczesnym Nowym Jorku. Główny bohater jest ofiarą nadprzyrodzonego ataku, który wywrócił jego życie do góry nogami. Dołączając do pewnej grupy specjalnej ma nadzieje na odkrycie prawdy.

Do grupy oddelegowane zostaje pięć osób, z których każda posiada specjalne kompetencje i wiedzę, co nieraz przyda się w rozwiązywaniu problemów w grze. Więcej informacji mamy poznać w przeciągu najbliższych tygodni.

   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?