Kelvin and the Infamous Machine
W przyszłym tygodniu w ramach programu Early Access na Steamie pojawi się klasyczna gra przygodowa Kelvin and the Infamous Machine od studia Blyts.

Gra przedstawia przygody młodego Kelvina, który trafia pod opiekę ekstrawaganckiego naukowca Edwina Lupina. Ten dokonał właśnie wiekopomnego dzieła - stworzył maszynę służącą do podróżowania w czasie. Z powodu wyglądu (urządzenie przypomina przenośny prysznic) wynalazek nie budzi zainteresowania wśród naukowego zgromadzenia, a wręcz zostaje wyśmiany. Poirytowany Lupin zamierza wykorzystać go do niecnych celów, a mianowicie wykradzenia największych wynalazków z przeszłości i być może przypisania sobie wszystkich zasług. Kelvin udaje się w podróż po różnych epokach historii w celu pokrzyżowania knowań naukowca.

Gra znana była wcześniej pod nazwą Inspire Me, ale porażka kampanii na Kickstarterze zmusiła autorów do zmiany planów. W czasie przygody napotkamy znane osobliwości, takie jak Newton, Beethoven czy Da Vinci. Naszym zadaniem będzie naprostowanie historii i doprowadzenie do okoliczności, w jakich powyższe osoby dokonały swych odkryć/dzieł. Na przykład będziemy musieli sprawić, aby na Newtona spadło jabłko czy doprowadzić do śmiechu Monę Lisę, aby Da Vinci mógł uchwycić ją na swoim obrazie. Oczywiście cała fabuła będzie posiadać humorystyczny akcent.

Kelvin and the Infamous Machine będzie można kupować od 8 marca. Cena jeszcze nie jest znana.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?