Lancelot's Hangover
Na temat produkcji Lancelot's Hangover znajdziecie wiele informacji bezpośrednio od autora na naszym forum. Ta ręcznie rysowana przygodówka będąca (zdaniem twórcy) skrzyżowaniem serii Monkey Island z filmem Monty Python i Święty Graal autorstwa trafiła jakiś czas temu na Kickstartera.

Cała gra posiada charakter komedii, co zresztą zdradza już sam zarys fabuły. Gracz wcieli się w postać Lancelota, najseksowniejszego rycerza Okrągłego Stołu. Naszym głównym zadaniem będzie odnalezienie Świętego Graala, następnie... napełnienie go szlachetniejszym trunkiem i zorganizowanie największej imprezy w dziejach Anglii.

Jednak nie ma łatwo. Relikwia ukryta została w niebezpiecznym miejscu, gdzie wszyscy mężczyźni są gejami, a kobiety mają włosy pod pachami – miejscem zwanym Królestwem Francji!

Zbiórka na Kicku ma na celu zebranie 10 tys. euro. Jak dotąd udało się zebrać nieco ponad 4 tys., ale do zakończenia pozostało jeszcze 21 dni. Kopię gry na Steam można dostać wpłacając co najmniej 6 euro. Niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z demem gry. Premiera całości w październiku tego roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?