Anna's Quest
Konkurs Anna's Quest
Kami dnia 18.02.2016 20:20
Z okazji polskiej premiery Anna's Quest mamy dla was konkurs. Zadanie powiązane jest z recenzją, w której opisałam nostalgię, jaką wywołała u mnie gra. Czas więc wrócić do przeszłości i zmierzyć się z jedną z najstarszych rozgrywek.Bierki! Cel jest dość prosty, należy pozbierać 16 rozsypanych patyczków, tak jak robi się to w klasycznej grze. Zaczynając od tych leżących najbardziej z góry, by nie poruszyć pozostałych.


Kliknij, by powiększyć.


Tym razem dość nietypowo, mamy dla was 5 gier, które mogą być w formie klucza na Steam lub wersji pudełkowej - wybór należy do was. Oczywiście obie wersje zawierają polskie tłumaczenie autorstwa IQ Publishing, które jest naszym partnerem w konkursie. Należy jednak pamiętać o tym, iż kod do gry zostanie wysłany od razu po ogłoszeniu wyników, natomiast na otrzymanie wersji pudełkowej trzeba będzie kilka dni poczekać.

W jakiej kolejności należy pozbierać patyczki? Odpowiedź na to pytanie należy przesłać w PW do Kami wraz z informacją o tym, którą wersję gry chcecie otrzymać (klucz czy pudełko). W temacie wiadomości wpiszcie „Konkurs Anna's Quest”. Na odpowiedzi czekamy do 23:59, 23 lutego.

Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders

Reszta screenów w galerii >


                   


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?