Bohemian Killing
Polski wydawca IQ Publishing, który szczególnie dba o względy fanów gier przygodowych wziął na warsztat kolejną interesującą produkcję. Na mocy współpracy z niezależnym studiem The Moonwalls na naszym rynku pojawi się narracyjny dramat sądowy o nazwie Bohemian Killing.

Historia rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w teraźniejszości gracz, oskarżony o morderstwo, znajduje się na sali sądowej. Zapoznaje się z kolejnymi dowodami, wysłuchuje zeznań świadków i pytań sędziego. Każde pytanie uruchamia flashback, drugą płaszczyznę, od której zależą późniejsze zeznania. Znajdując się w odpowiedniej dzielnicy Paryża każda podjęta przez gracza decyzja, czy działanie wpływa na zeznania głównego bohatera - Alfreda Ethona i końcowy wyrok. Chcąc oczyścić się z zarzutów, gracz postawiony będzie przed trudnymi wyborami.
Za produkcję Bohemian Killing odpowiada dwóch utalentowanych twórców - Marcin Makaj oraz kompozytor Marcin Maślanka. Efekt ich pracy poznamy jeszcze w tym kwartale. Kilka zrzutów z gry obejrzycie w naszej galerii.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?