Agatha Christie (Microids)
W recenzji Agatha Christie: The ABC Murders wspomniałam, że nie ma to jak Poirot. Zaczesz wąsa przed lustrem jak prawdziwy detektyw i zmierz się z zagadką konkursową.

Weź udział w naszej rozgrywce, w której pomożesz słynnemu detektywowi.

Agatha Christie: The ABC Murders konkurs

Poirot potrzebuje przesłuchać Lady Charlotte Clarke, by odkryć kolejne szczegóły do śledztwa. Jest to starsza osoba, schorowana, obecnie w nienajlepszym samopoczuciu. Kiedy zasiada w fotelu, pęka drucik przy jej koralach. Jest bardzo roztrzęsiona, ponieważ naszyjnik jest pamiątką po mężu. Poirot nie ma jednak ochoty tarzać się po podłodze i prosi Cię o pomoc.

Lady Clarke ofiarowuje ci diagram, który niegdyś sporządził jej mąż:



Korale muszą być połączone drucikiem w odpowiedni sposób, by trzymały się przez dłuższy czas. Zabrania Ci przesuwać poszczególne koraliki, ale na szczęście wpadły one we wnękę w podłodze o kształcie kwadratu. Po nałożeniu na nie siatki, prezentują się następująco:



Twoim zadaniem jest połączenie korali drucikiem wg. diagramu męża Lady Clarke. Wszystkie muszą zostać nawleczone i ostatecznie połączone w jeden naszyjnik. Przez każdy z nich drucik może przejść tylko raz.

Z diagramu można stwierdzić, że drucik powinien łączyć dwa korale o takim samym kolorze linią prostą oraz łamaną w jednym miejscu przy koralach odmiennego koloru. Drucik powinien składać się z odcinków równoległych do boków wnęki.

Dla tych z was, którzy lubią pracować z kartką i ołówkiem mamy plik do wydruku:
[konkurs zakończony, link nieaktywny]


Do wygrania jest kod Steam. Rozwiązanie (link do pliku graficznego) wyślij w PW do Kami. W temacie wiadomości wpisz „Konkurs ABC Murders”. Na odpowiedzi czekamy do 23:59, 13 lutego.

Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders Agatha Christie - The ABC Murders

Reszta screenów w galerii >


Więcej możecie się dowiedzieć z FAQ: Konkursy oraz Regulaminu Adventure Zone w punkcie 5. Konkursy.


   

Komentarze


3011 #1 Aerobird
dnia 13.02.2016 09:53
Zmarnowałem już z 10 kartek na wydruk , 7 godzin już myślę , pozostał tylko jeden koral którego nie mogę połączyć , a czasu tak mało , ahh ta presja.
165 #2 Kami
dnia 13.02.2016 14:27
Wysiłek umysłowy na weekend. Poirot popiera. Up
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?