Kathy Rain
W serwisie Steam pojawiła się karta z grą informująca o premierze Kathy Rain - retro przygodówki w stylu pixel art tworzonej w wolnych chwilach przez studio Clifftop Games.

Tytułowa Kathy Rain uczęszcza do collegu, para się szybką jazdą na motocyklach oraz doskonale sprawdza się w roli detektywa. Bohaterka na wieść o śmierci dziadka, po wielu latach powraca do miasteczka, z którego odeszła jeszcze jako dziecko. Rozpoczyna dochodzenia w sprawie pewnej tajemnicy, mającej ścisły związek z zmarłym właśnie członkiem rodziny.

Podążając za pozostawionymi przez niego wskazówkami, nasuwa się pytanie czy śmierć dziadka nastąpiła z przyczyn naturalnych? Jaką tajemnicę zabrała ze sobą do grobu młoda artystka, która targnęła się na własne życie? Czemu tak wiele ludzi z Conwell Springs popada w obłąkanie? Prawda ma być mroczna i złowroga.

Kathy Rain trafi do sprzedaż tej wiosny i wydana zostanie przez firmę Raw Fury Games. Gra będzie posiadać pełne angielski udźwiękowienie, nad jakością którego stoi Dave Gilbert z Wadjet Eye Games. Screeny znajdziecie w naszej galerii.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?