Sebastian Frank: The Beer Hall Putsch
Sebastian Frank: The Beer Hall Putsch to utrzymana w humorystycznym akcencie klasyczna przygodówka point and click, której akcja rozgrywa się w Niemczech zaraz po zakończeniu I Wojny Światowej. Tragiczna sytuacja ekonomiczna państwa wywiera presję na społeczeństwie, co powoduje powstawanie grup o odrębnych przekonaniach politycznych. Coraz większą popularnością cieszy się sam Adolf Hitler, za sprawą radykalnych poglądów. To jest problem dla całej Europy.

Tytułowy Sebastian Frank zna jednak Hitlera nieco bardziej niż inni. Po raz pierwszy spotkał go w 1908 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu, a następnie podczas służby w trakcie globalnej wojny. Bohater tworzy specjalny ruch mający na celu niedopuszczenie Hitlera do władzy.

Autorzy projektu uruchomili kampanię na Indiegogo, której celem jest zebranie 30 tysięcy euro. Warto wspierać – zwłaszcza, że obiecano także polską wersję kinową. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, to możecie zapoznać się z demówką dostępną na Windowsa, Maca oraz Linuxa.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?