Aviary Attorney
Rok 1848. Paryż znajduje się na krawędzi kolejnej rewolucji. Więzienia przepełnione są mniej lub bardziej winnymi obywatelami. Pośród całego chaosu na straży stoi tylko jeden człowiek… a dokładniej ptak.

Mniej więcej w taki sposób studio Sketchy Logic opisuje swoją nową grę Aviary Attorney, która zadebiutowała wczoraj na Steamie. Przygodówka o prawniczym klimacie nawiązuje skojarzenia z popularną serią Phoenix Wright. Gracz wciela się w postać Jayjaya Falcona - drapieżnego ptaka o dobrym sercu, ale wątpliwej wiedzy prawniczej. Wraz ze swoim uczniem Sparrowsonem poprowadzi on kilka spraw mających na celu udowodnienia winy i zadbanie o odpowiedni wymiar sprawiedliwości.

W Aviary Attorney ludzi zastąpiono zwierzętami, a świat gry zaprezentowano w charakterystycznym dla tamtego okresu stylu. Cała historia została podzielona na cztery rozdziały, w trakcie których odwiedzimy znane miejsca, jak katedrę Notre Dame. Oprawa graficzna stylizowano na twórczości karykaturzysty JJ Grandville’a, a od strony muzycznej wykorzystano utwory legendarnego kompozytora epoki romantycznej Camille'a Saint-Saënsa. Gra dostępne jest na Steamie w cenie 12,74€ (promocja -15% do 4 stycznia).   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?