Na końcu wchodzą ninja
Na polskich półkach sklepowych pojawia się coraz więcej literatury o tematyce okołogrowej. Wczoraj do sprzedaży trafiła książka Saszy Hady (Aleksandry Motyki) o nieco humorystycznym tytule „Na końcu wchodzą ninja”. Jest to pełna pasji i ironicznego zabarwienia powieść przybliżająca czytelnikom świat polskich twórców gier.
Warszawa, koniec listopada 2013 roku. Powoli zbliżają się Święta, ale w studiu Nasty Oranges nie czuć bożonarodzeniowej atmosfery – cały zespół gorączkowo pracuje nad czwartą częścią popularnej gry fabularnej o kanadyjskim traperze. Powodzenie projektu wisi na włosku, odkąd w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął dyrektor kreatywny, Jasiek Ritmeijer, a wraz z nim najnowsza wersja scenariusza gry. Tymczasem wydaje się, że jedyną osobą starającą się go odnaleźć, jest Marcin Stawecki, nowy producent, który dotąd nie miał nic wspólnego z branżą gier i nawet nie domyśla się, co go czeka.
Książka dostępna jest do nabycia w dwóch wersjach - papierowej (nakład zaledwie 400 szt.) na stronie rozchmurzeni.pl w cenie 36 zł oraz w wersji elektronicznej w cenie od 21,61 zł (formaty PDF, EPUB lub MOBI). Lista sklepów: muve.pl, publio.pl, virtualo.pl, woblink.com, ebookpoint.pl, legimi.com, inbook.pl. Dostępny jest fragment książki.

Sasza Hady w swoim pisarskim dorobku ma już kryminały opowiadające o przygodach detektywa Alfreda Bendelinie (Morderstwo na mokradłach, 2012 oraz Trup z Nottingham, 2013). Autorka brała także udział w pracach nad grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Pełniła rolę współscenarzystki, a jej zadaniem było wsparcie przy tworzeniu linii fabularnej w najnowszej produkcji CD Projekt RED. Jest autorką tekstu do piosenki „Wilcza zamieć” oraz fabuły nadchodzącego drugiego dodatku „Krew i Wino”.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?