Games of Thrones (Telltale)
Siedem dni zaledwie minęło od premiery szóstego i ostatniego epizodu Game of Thrones wydawanego przez Telltale Games, a już doczekaliśmy się jego polskiej wersji. Lokalizacja została wykonana przez zespół BDIP.PL oraz Grupę Hatak i dotyczy jedynie wersji PC. Można ją pobrać z serwisu PlayLoc.pl. Twórcy chwalą się, że ich polonizacja została pobrana dotąd ponad 60 tys. razy.

Od 20 listopada pudełkowa edycja Game of Thrones dostępna jest także na polskich półkach sklepowych dzięki Wydawnictwu Techland. Dystrybutor nie pokusił się jednak o własny przekład gry na polski, więc nieoficjalne spolszczenie może okazać się tym bardziej przydatne. Za wersję PC zapłacimy 119,90 PLN, zaś za wersję na konsolę PS3, PS4, Xbox 360 lub Xbox One – cenę 139,90 PLN.

Firma Telltale Games oficjalnie potwierdziła, że zamierza kontynuować historię Forresterów w drugim sezonie Gry o Tron. Premiera pozostaje nieznana, a amerykański producent skupi się teraz zapewne na rozpoczętym cyklu Minecraft: Story Mode oraz kolejnych częściach The Walking Dead.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?