Detroit: Become Human
W trakcie targów Paris Game Show studio Quantic Dreams (posiadające w swoim dorobku takie tytuły jak Fahrenheit czy Heavy Rain) zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazuje się, że pierwszy raz mogliśmy obejrzeć go w 2012 roku, kiedy to francuscy producenci opublikowali film „Kara” prezentujący możliwości ich silnika graficznego. Ujawniony właśnie Detroit: Become Human jest nawiązaniem do tamtego materiału, ale zagrać w niego będą mogli jedynie posiadacze PlayStation 4.

Fabuła gry osadzona zostanie w niedalekiej przyszłości w tytułowym mieście Detroit. Technika gwałtownie poszła do przodu ułatwiając życie społeczeństwu. Wysoko zaawansowane androidy stały się na porządku dziennym i niczym nie ustępują zwykłym ludziom, zarówno w wyglądzie, mowie, jak i wyrażaniu emocji. Poznamy historię kobiety Kary – inteligentnej maszyny o szczególnych uczuciach, próbującej odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym androidy traktowane są jako narzędzia służące do poprawy komfortu życia zwykłych ludzi.

Wygląda na to, że technicznie Detroit będzie przypominał poprzednie produkcje studia Quantic Dreams. Termin premiery nie został jeszcze ogłoszony. Dostępny jest za to klimatyczny zwiastun oraz kilkanaście screenów do obejrzenia w naszej galerii.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?