Dreamfall Chapters
Na profilu kickstarterowej kampanii Dreamfall Chapters pojawił się nowy wpis informujący o problemach z jakimi w ostatnim czasie zmaga się zespół Ragnara Tornquista. W czerwcu twórcy postanowili zaktualizować wersję silnika Unity, na bazie którego powstaje ich gra. Port jest znaczący, bo pomiędzy generacją 4.x na 5.x - zapewni produkcji lepszą wydajność oraz stabilność. Sprawa okazała się jednak bardziej skomplikowana. Podczas aktualizacji pojawiła się ogromna liczba nowych błędów, a więc zmusiła norweski team do wstrzymania prac nad czwartą księgą Rozdziałów i skupieniu się nad poprawą skryptów.

Nie ma jednak co wpadać w panikę. Niedługo na Steamie powinna pojawić się wersja beta rozdziałów 1-3, a wtedy rozpocznie się proces beta-testów. Kiedy wszystkie problemy zostaną rozwiązane, producenci powrócą do księgi czwartej. Ragnar zaś podgrzewa nasze oczekiwania i twierdzi, że epizod ten jest dla niego najlepszym z dotąd wypuszczonych. Na daną chwilę wiadomo tyle, że nosi nazwę Revelations, a jego premiera nastąpi najpewniej w listopadzie.   

Komentarze


3131 #1 Koripa
dnia 11.11.2015 19:47
Szkoda. Mam nadzieję, że dosyć szybko wrócą do produkcji tego tytułu.

HTTP
1423 #2 kassiopestka
dnia 29.11.2015 11:52
Cieszy mnie, że coś robią, żeby w grę dało się bezproblemowo grać. Z tego, co wiem, zacinała się (Markuria) nawet na dobrym sprzęcie, a u mnie na średnim i XP od pewnego momentu nawet nie chciała iść.. Sad
Czekam baaardzo na pozytywny efekt starań twórców.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?