Demetrios
W ostatnim czasie na Kickstarterze ponownie możemy zaobserwować wysyp przygodowych projektów. Jednym z ciekawszych jest produkcja Demetrios: A Big Cynical Adventure od francuskiego studia Cowcat. Gry, dzięki której fani będą mogli rzucić świeże spojrzenie na gatunek klasycznych point and clicków. Głównie za sprawą ciętego, cynicznego humoru u kierowanych przez nas postaci. Twórcy czerpią inspirację ze sprawdzonych serii, takich jak Broken Sword czy Runaway.

Gra pozwoli nam wcielić się w Bjorna Thonena - sprzedawcy antyków, który wracając chwiejnym krokiem do swojego miejsca zamieszkania stwierdza, że został obrabowany. Bohater postanawia niezwłocznie rozpocząć własne śledztwo i angażuje do tego najbliższą sąsiadkę Sandrę. Dochodzenie nabiera tempa, a dwójka trafia w środek tajemniczej i mrocznej afery. Jeszcze nie wiedzą, że czeka ich podróż przez Francję, Niemcy, aż do pewnego afrykańskiego kraju, gdzie natkną się na starożytne tajemnice.

Demetrios zbiera fundusze za pośrednictwem Kickstartera. Twórcy na dokończenie produkcji potrzebują 2500€, z czego udało się już zebrać 79%. Do zakończenia zbiórki pozostały jeszcze trzy tygodnie, więc chętni mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną gry (obejmuje pierwszy z sześciu planowanych rozdziałów) oraz wesprzeć projekt. Wersję cyfrową można dostać po wpłacie co najmniej 10€. Nie zapomnijcie także zagłosować w programie Steam Greenlight. Premiera na początku 2016 roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?