Eye of the Kraken
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tą udostępnioną za darmo od dłuższego czasu grą przygodową to zapraszam do ściągnięcia jej zaktualizowanej wersji. Nie znalazłem co prawda informacji czym dokładnie różni się ona od wcześniej wypuszczonej, ale myślę że warto sprawdzić. Poza samą numeracją zmienił się również rozmiar gry. W wersji 1.25 waży ona o blisko 30MB więcej, dając łącznie 180MB. Eye of the Kraken ściągnąć można z serwisu gamershell.com. Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę gry.


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 16.12.2006 12:57
Próbowałem już w to grać zaraz po tym, jak gierka wyszła za darmo, ale miałem z nią problemy - nie chciała się uruchomić. Pomogło wyłączenie akceleracji grafiki, ale ponieważ początek nie za bardzo mnie wciągnął, to sobie odpuściłem.

Może teraz będzie inaczej. :) Już się ciągnie.
54 #2 Zebius
dnia 16.12.2006 13:10
Niestety, nadal to samo, tyle że przynajmniej piszą o tym w readme:
Since the game's release, a compatibility problem has arisen on some systems with newer NVIDIA driver versions. The symptom is a crash back to Windows after a few seconds of execution. To solve this problem, go to Windows' Display Properties, in the "Settings" tab, click on "Advanced", then, in the "Troubleshoot" tab, slide the hardware acceleration down.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?