CodeRed
Niezależni producenci ze studia LivingThing tworzą projekt o nazwie CodeRed: Agent Sarah's Story, w który będziemy mieli okazję zagrać na Facebooku. Tytuł tworzony jest w klimatach sensacyjno-przygodowych z naciskiem na dokonywanie trudnych wyborów moralnych mających bezpośredni wpływ na toczącą się fabułę.

Przejmiemy kontrolę nad Sarą Young, agentką FBI zarządzającą grupą do spraw terroryzmu i przeprowadzimy śledztwo mające na celu schwytanie groźnego terrorysty. Zaludnionej metropolii grozi bowiem zagłada. Mamy jedynie trzy dni, aby jej zapobiec, w trakcie których rozwiążemy ciekawe zagadki fabularne oraz logiczne, przeprowadzimy pościgi, a także wdepniemy w pewne intrygi kryminalne.

Wszelkie poczynania gracza, prowadzone rozmowy z postaciami, a nawet odpowiednio budowane relacje będzie miało wpływ na dalszy ciąg zdarzeń. Pomimo miłej dla oko ręcznie rysowanej oprawy graficznej, CodeRed przeznaczone jest dla dorosłych graczy. 30 września otrzymamy okazję zagrania we wczesną wersję gry. Więcej informacji o projekcie można śledzić na jego oficjalnej stronie lub facebookowym profilu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?