Broken Sword 2,5: The Return of the Templars
BS 2,5 oficjalne demo!
drozda dnia 15.12.2006 02:48
Na oficjalnej stronie gry, kilka dni temu (szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak tego wcześniej nie zauważyłem...) pojawiły się dwie wersje oficjalnego dema do pobrania. Różnią się one między sobą tym, iż jedna z nich zawiera dodatkowo głosy podkładane pod postacie (wyłącznie w języku niemieckim). Druga wersja posiada jedynie napisy w wersji angielskiej - osobiście ta opcja bardziej przypadła mi do gustu. Wersja wzbogacona o głosy zajmuje 35MB, a lżejsza opcja jedynie 30MB.

Demo w porównaniu do technologicznego pokazu wypuszczonego jakiś czas temu - o którym pisaliśmy już na naszej stronie - wzbogacone zostało o sporo nowych i dopracowanych elementów. Trafimy do kilku (dokładnie 4) lokacji, spotkamy 3 osoby (z czego z jedną można trochę dłużej porozmawiać) oraz rozwiążemy ok. trzech zagadek (w tym jedną odrobinę rozbudowaną). Poza tym dane nam będzie posłuchać trochę muzyki... Dla tego wszystkiego oraz klimatu przypominającego pierwsze części BS'a jak najbardziej warto zapoznać się z tym demem. Nawet jeżeli gra zająć ma nam tylko 10 minut...

Pliki pobrać możecie z tego miejsca.


   

Komentarze


54 #1 Zebius
dnia 15.12.2006 08:51
Byyyło! Co prawda tylko na forum Wink2 Ale tak to chociaż więcej osób zauważy, że coś takiego jak BS 2.5 istnieje.
Szkoda tylko, że prace nad gierką posuwają się tak wolno Sad
2 #2 drozda
dnia 15.12.2006 09:53
Ups! Szczerze mówiąc to trochę zmyliła mnie data... Gdy tak sobie spojrzałem na "09/12/06" to pomyślałem, że demo pojawiło się 9 grudnia... A tu wychodzi, że to było 12 września :mrgreen:. Ale wybaczcie, to wszystko przez ten wyjazd... Nadal mam sporo do nadrobienia :).
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?