Shardlight
Znane z wydawania pixel artowych gier (jeżeli nie swoich – seria Blackwell, to różnych innych utalentowanych twórców) studio Wadjet Eye Games zapowiedziało projekt Shardlight. Postapokaliptycznym świat wykreowany przez Francisco Gonzaleza trafi do sprzedaży najwcześniej pod koniec 2015 roku.

Na forum silnika AGS możemy przeczytać krótki zarys fabuły. Trafimy do świata zdewastowanego po straszliwym kataklizmie. Ludność nękają choroby, głód oraz śmierć, a rząd nie przejawia najmniejszych chęci niesienia pomocy najuboższym. Wszelkie dobra dostarczane są jedynie wpływowym mieszkańcom w zamian za poparcie.

Wcielamy się w postać Amy pracującej w Ministerstwie Energetyki. W wyniku niespodziewanego ciągu zdarzeń kobieta dowiaduje się o straszliwej tajemnicy skrywanej przez rząd. Od tej chwili wszystkie jej działania będą skupiały się na zjednoczeniu uciemiężonych mieszkańców, obalenia szefa wspomnianego ministerstwa oraz odnalezienia sposobu na pokonanie zarazy. Pomagać jej w tym ma pewna tajemnicza postać.

   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?