Lost Horizon 2
Na 2 października zapowiedziano ogólnoświatową premierę Lost Horizon 2 – kontynuację wydanej w 2010 roku całkiem niezłej przygodówki od twórców serii Tajne Akta. W krajach niemieckojęzycznych gra ukaże się w edycji limitowanej nieco wcześniej, bo już 28 sierpnia.

Produkcja będzie kontynuowała przygody podróżnika i zawadiaki Fentona Paddocka, a fabuła umiejscawiana w latach od 1940, 1950 i wzwyż. Bohater po raz kolejny zostanie postawiony w trudnej sytuacji - będzie zmuszony podjąć walkę, której stawką są losy jego bliskich. Na świecie trwa konflikt zbrojny, sam Paddock zaś po wydarzeniach w Chinach powrócił do brytyjskiej armii. Jego rodzina zostaje uprowadzona przez „odwiecznych wrogów”, więc czeka nas podróż daleko poza Żelazną Kurtynę, na nieznane terytoria.

W trakcie podróży odwiedzimy egzotyczne kraje (jak np. Afrykę) oraz tereny podmiejskie. Producenci z Animation Arts zrezygnowali z komiksowego stylu graficznego na rzecz bardziej rzeczywistego 3D. Bogaty i szczegółowy świat ma zapewnić silnik Unity 5.0. Gra będzie dostępna jedynie w wersji na PC. Poniżej możecie obejrzeć kilka opublikowanych ostatnio screenów z gry oraz niemiecką okładkę.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?