Armikrog
Jeszcze w te wakacje będziemy mogli przypomnieć sobie smak dzieciństwa za sprawą przygodówki Armikrog – duchowego następcy komicznej i zwariowanej produkcji The Neverhood z 1996 roku. Pencil Test Studios ujawniło dzisiaj ostateczną datę premiery – tytuł trafi do sprzedaży 18 sierpnia.

Na Steamie można składać zamówienia na pre-ordery w promocyjnej cenie 22,49€ (wersja standardowa). Za nieco więcej, bo 26,99€ istnieje możliwość nabycia Deluxe Edition zawierającej dodatkowo ścieżkę dźwiękową. To nie byle gradka, gdyż autorem kompozycji jest sam Terry S. Taylor – twórca niezapomnianego soundtracka ze wspomnianego The Neverhood. Przykładowy utwór możecie przesłuchać pod tym adresem.

Armikrog to produkcja, której bohaterowie oraz świat zostały wykonane przy pomocy gliny oraz innych materiałów. W grze poznamy przygody Tommynauta, na codzień przemierzającego z własnym psem Beak-Beakem przestrzeń kosmiczną. Bohaterowie zmuszeni są awaryjnie lądować na jednej z planet, na której zostają pojmani i zamknięci w dziwnej twierdzy o nazwie Armikrog. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?