Quern: Undying Thoughts
Crowdfunding cieszy się niegasnącym zainteresowaniem, co widać od dłuższego czasu po Kickstarterze. W każdym miesiącu pojawiają się tam kolejne ciekawe przygodówki, o czym nie sposób poinformować na Adventure Zone. Tym razem ruszyła kampania Quern: Undying Thoughts - nieco mroczną produkcję od Zadbox Entertainment.

Po zapoznaniu się z zarysem fabuły nie sposób pomyśleć o serii Myst. Przejmując kontrolę nad postacią trafimy do jednego ze światów nieznanego uniwersum. Szybko dowiemy się, że owe miejsce to wyspa otoczona oceanem. Sami staniemy zaś przed wejściem do opuszczonego starożytnego miasta. Gracz nie zostanie jednak osamotniony. Kierować go będą dwa tajemnicze głosy - naukowca oraz starożytnego ducha - wskazujące nam zupełnie sprzeczne informacje na temat wyspy oraz ścieżki postępowania. Tylko od nas będzie zależało, którymi radami będziemy się kierować.

Quern to produkcja posiadająca elementy kluczowe dla gier przygodowych. Wszystkie nasze działania skupią się do eksploracji otoczenia, zbierania przedmiotów, naprawiania ich i używania w odpowiednich miejscach. Możemy liczyć na wiele łamigłówek, które z biegiem rozgrywki stają się bardziej skomplikowane i nieprzewidywalne. Tytuł powstaje z myślą o wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych (z obsługą urządzenia Oculus Rift), a także konsolach XONE, PS4. Premiera pod koniec I kwartału 2016, o ile uda się zebrać sumę 20 tys. funtów.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?