The Silent Age
W grudniu 2012 roku niewielkie studio House of Fire wydało na urządzenia przenośne prostą, ale przyjemną grę przygodową The Silent Age, którą do tej pory pobrano ponad siedem milionów razy. Już niebawem poznać ją będą mogli także posiadacze PC. Na facebookowym profilu produkcji pojawiła się dzisiaj grafika informująca, że od 29 maja gra będzie dostępna na Steamie.

Historia rozpoczyna się w 1972 roku i opowiada historię Joe – zwykłego sprzątacza pracującego w korporacji, jakich wiele. Bohater jest raczej postacią nie posiadającą szczególnych cech charakteru. Robi to za co mu płacą i jest z tego zadowolony. Jego sytuacja zmienia się pewnego dnia wraz z wezwaniem do szefa firmy. Zostaje odesłany do niedostępnych części korporacji, gdzie prowadzone są tajemnicze eksperymenty. Bohater spotyka tam rannego naukowca, od którego przed śmiercią otrzymuje urządzenie do podróżowania w czasie. Joe przez przypadek trafia do niezbyt odległej przyszłości, gdzie świat dotknęła potężna katastrofa.   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 22.05.2015 14:08
Cieszy mnie tą wiadomość. Grin The Silent Age naprawdę jest godna polecenia. Ma klimat, klimat, klimat! Ten styl graficzny i główny bohater. Grin
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?