Plugged
Plugged to nowa gra przygodowa tworzona przez niezależnych producentów z Endtimes Studio z siedzibą w Londynie. Tytuł bazuje na silniku Unreal Engine 4 i powstaje z myślą o systemach operacyjnych Windows, Mac oraz Linux. Premiera w okolicach czerwca 2015, o ile projekt zdoła zebrać 20 tys. funtów na Kickstarterze.

Podejmowanie decyzji będzie kluczowym zadaniem w grze. Wszystkie dokonane przez nas wybory nadadzą kierunek zupełnie różnym wydarzeniom następującym w przyszłości. Na przykład, staniemy przed decyzją - czy udać się na rozmowę w sprawie pracy (do czego namawia nas żona), czy może spotkać się w hotelu ze swoją dawną, szkolną sympatią. Co ciekawe, gracz otrzyma możliwość cofnięcia się i wybrania zupełnie innej ścieżki.

Na poczet kampanii udało się jak dotąd zebrać niespełna 1800 funtów. Jak zawsze można nabyć kilka ciekawych akcesoriów oraz gadżetów związanych z produkcją. Samą grę otrzymamy już przy wpłacie co najmniej 10 funtów. A jeżeli macie wątpliwości, to zawsze możecie wpierw przetestować wersję demo do pobrania z tego miejsca (ok. 700 MB).

Autorzy przypisali Plugged do utworzonego przez siebie gatunku o nazwie "look’n’click". Określenie te łączy w sobie klasyczną grę przygodową połączoną z w pełni trójwymiarowym światem obserwowanym oczami grającego przy użyciu urządzenia Oculus Rift.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?