Łowcy Przygód TV
Na polskim podwórku crowdfundingowym także dzieje się całkiem sporo. Swoją kampanię na PolakPotrafi.pl uruchomili twórcy programu turystycznego działający pod nazwą Łowcy Przygód. Co ta akcja ma wspólnego z gatunkiem przygodówek? Całkiem sporo.

Po pierwsze, realizacją programu zajmuje się Marcin M. Drews - dziennikarz udzielający się na scenie komputerowej od długich lat, a także twórca przygodówek Magritte oraz zawieszonego Distorted (wywiad z nim przeprowadziliśmy w połowie 2011 roku). Po drugie, jedną z nagród dla osób biorących udział w zbiórce jest klasyczna przygodówka opatrzona tym samym tytułem, co nazwa programu.

Zarówno Drews jak Mateusz Stan realizują projekt z własnych funduszy. Do tej pory otrzymaliśmy za darmo cały pierwszy sezon Łowców Przygód składający się z pięciu odcinków do obejrzenia za darmo na YouTube. Zebranie 5000 zł zapewni stworzenie drugiego sezonu, a każde dodatkowe pieniądze pozwolą na urozmaicenie nagrań np. o sceny lotnicze itp.

Wpłacając określoną sumę możemy otrzymać szereg nagród - płytę DVD z całym sezonem zawierającym nie publikowane ujęcia oraz materiały, wspomnianą grę przygodową na PC, podziękowania od autorów czy koszulki. najbardziej hojni wpłacający mogą liczyć na odcinek sponsorowany poświęcony danemu ośrodkowi oraz pobliskim atrakcjom.

Zbiórka pieniędzy kończy się 23 czerwca.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?