Tokyo Dark
Na początku lutego do programu Square Enix Collective dołączył projekt Tokyo Dark. Produkcja od studia Cherry Mochi będąca połączeniem klasycznych przygodówek point and click oraz japońskiego “visual novel”. Wszystkie nasze działania w grze ograniczą się do badania wskazówek, rozwiązywania zagadek oraz podejmowania trudnych decyzji, które mogą w przyszłości wywołać poważne konsekwencje.

Na podstawie powyższego opisu już możemy się domyślić, że wcielimy się w rolę detektywa przeprowadzającego pewne trudne śledztwo. Tło fabularne skupia się wokół Ito, której partner zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobieta podejmuje dochodzenie na własną ręką, w czasie którego będzie zmuszona stawić czoła własnym słabościom oraz niezbyt czystej przeszłości.

W grze wprowadzono także element survival horroru. Gracz będzie zmuszony przez cały czas kontrolować stan psychiczny bohaterki i zadbać o to, aby ta nie wpadła w obłęd. Gra dostępna będzie na PC oraz Macintoshe w 2016 roku.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 03.05.2015 09:45
Cherry Mochi Pleased Oj zjadłoby się...

Omg, wreszcie to, na co czekałam całe życie! Grin A, że z psychiką nigdy nie miałam problemu w Don't Starve, to powinno być spoko. Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?