Elsinore
Elsinore to narracyjna gra przygodowa 2D osadzona w świecie szekspirowskiego Hamleta. Gracz pokieruje losami Ofelii - młodej duńskiej arystokratki, która doznała przerażającej wizji. W ciągu najbliższych trzech dni wszyscy mieszkańcy zamku Elsinore będą martwi. Na domiar złego główna bohaterka wpadła w pętle czasu i jest zmuszona przeżywać te same makabryczne trzy dni bez końca. Ofelia musi dołożyć wszelkich starań, aby zapobiec tragedii i zmienić przyszłość.

Twórcy zamierzają położyć duży nacisk na interakcję z innymi mieszkańcami zamku. Co ciekawe przeprowadzane konwersacje nie będą głównym czynnikiem decydującym o tym, w jaki sposób będziemy postrzegać daną personę, a gromadzone na jej temat informacje, plotki, pogłoski, fragmenty dzienników itp. Wszystkie podjęte przez nas decyzje będą miały swój pozytywny lub negatywny skutek w przyszłości.

W chwili publikowania tej informacji Elsinore zdołało uzbierać już potrzebne 12 tys. dolarów na realizację, ale osiąganie coraz większych progów finansowych pozwoli na rozbudowę projektu o nowe lokacje, postaci czy konwersje gry na urządzenia przenośne. Przygodówka powstaje z myślą o systemach Windows, Mac oraz Linux, a jej premierę zaplanowano na 2016 rok.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?