Infamouse Quests
Studio Infamous Quest znane jest przede wszystkim z nieoficjalnych remake’ów popularnych tytułów Sierry. Mniej więcej w połowie 2012 roku zdołało także zebrać trochę grosza na swoją własną markę pt. Quest for Infamy (2014) – połączenie przygodówki z elementami RPG w klimatach serii Quest for Glory. W ostatnich dniach poznaliśmy dalsze plany producentów – w tym roku powinniśmy otrzymać prequel wspomnianej produkcji oraz pierwszą część Order of the Thorne.

Quest for Infamy: Roehm to Ruin zaprezentuje nam wydarzenia rozgrywające się zaraz przed rozpoczęciem pierwszej części. Wcielimy się w postać tytułowego Roehma, który po zepsuciu pewnej uroczystości, na którą przyszli zamożni goście, musi uciekać z zamku Barona. Projekt nie będzie przygodówką, której ukończenie zajmie nam standardowe kilka(naście) godzin, a raczej niewielką produkcją z ciekawymi zagadkami.

Order of the Thorne: The King’s Challenge to pierwsza z planowanych kilku części, gra przygodowa pozwalająca nam wcielić się w rolę Finna – śpiewaka podróżującego po królestwie Fairy Realm. Pewnego dnia tamtejszy król ogłasza wyzwanie dla swoich poddanych. Ten, który wykona je jako pierwszy będzie okrzyknięty bohaterem oraz zostanie spełnione jego jedno życzenie. Order of the Thorne będzie utrzymany w stylistyce poprzednich produkcji tego studia.


   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 17.03.2015 19:07
Pytanie tylko, czy Order of the Thorne będzie 100% klasyczna gra przygodówka? O ile wiem z oficjalnych info, raczej to nie będzie typu "Quest for Glory".
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?