Shadow of Nebula
Na Kickstarterze zawitała kolejna interesująca produkcja – klasyczna przygodówka Shadow of Nebula utrzymana w konwencji science-fiction/cyberpunk. Twórcy zechcą zaprezentować nam historię osadzoną w odległej przyszłości, kiedy to technika umożliwia ludzkości swobodne poruszanie się oraz kolonizowanie różnych zakątków wszechświata.

Podczas ekspedycji grupa naukowców znajduje statek kosmiczny, który najprawdopodobniej nie został stworzony ludzką ręką. Większość nieznanej dotąd technologii zostaje odszyfrowana przez Alfreda Nebulę. Mężczyzna jest przerażony własnymi odkryciami, które niewłaściwie używane mogłyby doprowadzić do katastrofalnych skutków. Decyduje się więc zniszczyć wszystko. Około 30 lat później poznajemy naszego bohatera – międzygalaktycznego kuriera, który właśnie odparł atak piratów. Poniesione uszkodzenia zmusiły go jednak do lądowania na planecie Venice Blue. Szybko okazuje się, że jej opuszczenie sprawi graczowi wiele problemów, a w międzyczasie staniemy się częścią pewnej intrygi posiadającej charakter globalny.

Shadow of Nebula jest dla nas projektem o tyle szczególnym, gdyż jego produkcją zajmuje się polskie studio Bisonia. Producenci planują wypuścić grę na początku przyszłego roku, o ile uda im się zebrać sumę 50 tysięcy dolarów na Kickstarterze. Na zachętę otrzymaliśmy wersję demonstracyjną (ok. 860 MB) w języku angielskim. Zachęcamy do zagrania, wspomagania finansowo i głosowania na grę w programie Steam Greenlight.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?