Telltale Games (firma)
Jeżeli myślicie, że Telltale Games po zapowiedzeniu takich tytułów jak Game of Thrones czy Minecraft: Story Mode nie jest w stanie Was już niczym zaskoczyć, to możecie być w błędzie. Amerykańskie studio poszukuje ciągle nowych pomysłów, a kolejną rewelacją jest nawiązanie współpracy z Lionsgate – firmą posiadającą w swoim katalogu licencje takich produkcji filmowych jak Igrzyska Śmierci, Niezniszczalni, Rambo czy kilku mniej znanych seriali telewizyjnych. Czy któryś z tych tytułów wkrótce będziemy mogli ujrzeć w postaci gry przygodowej?

Otóż pierwszym z owoców powyższej współpracy ma być projekt Super Show – czyli połączenie elementów serialu telewizyjnego oraz gry video. Możecie pomyśleć, że przecież takie były ostatnie produkcje Telltale. Różnica pomiędzy dotychczasowymi dokonaniami firmy ma być taka, że każdy odcinek Super Show będzie składać się z dwóch części – serialowej do oglądania oraz interaktywnej do zagrania. To od odbiorcy zależy, którą część będzie chciał poznać w pierwszej kolejności. Jak to wyjdzie w rzeczywistości – na razie nikt nie jest w stanie powiedzieć, ale ambicje twórcy mają wielkie.

Przypominamy, ze studio Telltale Games poza Super Show ma w planach wydanie kolejnych epizodów Game of Thrones, Tales from Borderlands, a także gier Minecraft: Story Mode oraz The Walking Dead: Season 3.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?