Pollen
Przeważnie sytuacja ma się na odwrót. Producenci tworzą wpierw grę na dane platformy, a dopiero później przystosowują ją do urządzeń od „wirtualnej rzeczywistości”. Studio Mindfield Games postanowiło jednak zaprojektować swoją produkcję od samego początku na gogle Oculus Rift. Projekt nosi nazwę Pollen i zapowiada się naprawdę ciekawie.

Pollen będzie pierwszoosobową grą eksploracyjną. Jej akcja zostanie osadzona na pewnej kosmicznej jednostce badawczej znajdującej się nieopodal Tytana. Szóstego a zarazem największego księżyca Saturna, który jako jedyny w Układzie Słonecznym posiada atmosferę oraz zbiorniki wypełnione cieczą (jeziora). Gracz będzie miał okazję obejrzeć wnętrze wspominanej jednostki, przechadzając pomiędzy jej pomieszczeniami oraz wchodząc w interakcję z otoczeniem. Każdy krok poprowadzi nas do nowych odkryć dotyczących całej załogi oraz niespotykanych dotąd tajemnic.

Pollen już teraz cechuje się bardzo piękną oprawą graficzną, co można zobaczyć na pierwszym zwiastunie oraz screenach dostępnych na oficjalnej stronie. Gra pojawi się w pierwszej kolejności na PC, a później na Linuxy oraz Macinotshe. Dostępna będzie także opcja grania bez Oculus Rift. Premiera w tym roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?