The Case of Randolph Carter
Na forum silnika Advenure Game Studio pojawił się nowy projekt o roboczym tytule The Case of Randolph Carter. Fani literatury grozy już wiedzą zapewne, że gra będzie dreszczowcem nawiązującym do twórczości H.P Lovecrafta, do tego utrzymaną w klasycznym stylu pixel art. Najciekawsza informacja jest jednak taka, że za produkcją stoi Marcin Kuligowski – wrocławianin o wielu zainteresowaniach. Aby to stwierdzić, wystarczy obejrzeć jego stronę internetową www.werke.pl.

Na temat fabuły nie wiadomo zbyt wiele. W opisie gry można wyczytać, że będzie to "krótka historia o trupach, gwiazdach, mitach oraz różnych okropnościach skrywanych gdzieś w głębi lasów Nowej Anglii" Na daną chwile fabuła oraz skrypty ukończone są mniej więcej w połowie. Brakuje jeszcze udźwiękowiania, ale te zacznie być realizowane w najbliższym czasie. Za ścieżkę dźwiękową będzie odpowiadać grupa Ghosts Of Breslau. Próbkę ich muzyki możecie przesłuchać na Bandcampie.

Skończony projekt powinien trafić w nasze ręce jeszcze w tym roku.

   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 22.02.2015 10:10
Whoooaaaahhh!!! To jest na AGS? Wygląda niesamowicie! Podoba mi się tytuł. He he, sporo tych Carterów ostatnio. Wink2

Wrocław górą! Grin
292 #2 Przemo
dnia 22.02.2015 10:21
jakby ktoś nie wiedział, to na forum AGSu jest mnóstwo darmowych gier przygodowych stworzonych w większości przypadków przez fanów. Wystarczy przejrzeć stronę. W tej chwili w bazie strony znajduje się 1890 projektów i czasami można natrafić na bardzo fajne perełki. :)
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?