The Dark Inside Me
Na rynku gier spore kontrowersje wzbudza polska produkcja Hatred. Gra otrzymała dotąd jako jedna z nielicznych tytułów oznakowanie “Adults Only", tymczasem programiści z tureckiego studia Blue Arc Studios pracują nad własnym, także brutalnie wyglądającym horrorem psychologicznym pt. The Dark Inside Me.

Autorzy nie zdradzają zbyt wiele informacji na temat fabuły. Główny bohater budzi się przykuty do łóżka w szpitalu psychiatrycznym. Z rozmowy stojących obok detektywów wynika, że jest on winni jakiś przerażających czynów i najlepszym rozwiązaniem byłaby jego śmierć. Ta oczywiście prędko nie nastąpi, a pierwszym zadaniem bohatera jest ucieczka z tego miejsca. Następnie gracz spróbuje odkryć wydarzenia poprzedzające teraźniejszość.

The Dark Inside Me przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich graczy, co pokazują już same materiały promocyjne udostępnione z okazji zbiórki pieniędzy na platformie IndieGOGO. Twórcy liczą na sumę 100 tys. dolarów, której z całą pewnością nie uda się uzbierać, gdyż do końca zbiórki pozostały niespełna dwa dni (licznik wskazuje nieco ponad 1000 dolarów).


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?