Goetia
Na Kickstarterze wystartował ciekawy projekt pt. Goetia – spirytystycznej gry przygodowej umożliwiającej nam wcielenie się w ducha zmarłej 40 lat temu młodej damy Abigail Blackwood. Historia przeniesie nas do 1941 roku, a dokładniej do rodzinnej posiadłości bohaterki, Blackwood Manor. Głównym celem będzie poznanie przyczyny przywołania kobiety ponownie „do życia” oraz dojścia prawdy na temat wydarzeń, jakie miały miejsce po jej śmierci, a doprowadziły do upadku domostwa.

Jak to duch, otrzymamy zdolność unoszenia się w powietrzu, przenikania przez ściany, a także manipulowaniem „opętanych” elementów otoczenia. Te wszystkie elementy mają wynagrodzić nam brak klasycznego ekwipunku. Poza tym, Goetia będzie klasycznym point and clickiem z ręcznie rysowanymi tłami. Zbiórka pieniędzy potrwa do 20 lutego. Dotychczas udało się zebrać nieco ponad 50% z zakładanych 30 tysięcy dolarów.

Jeżeli macie ochotę, to zapoznajcie się z wersją demo (325 MB). Jeżeli kampania zakończy się sukcesem, gra trafi do sprzedaży w okolicach października tego roku w wersjach na komputery PC/Mac. Oficjalna strona: www.playgoetia.com


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?