Fahrenheit (gra)
David Cage wraz z zespołem Quantic Dream po premierze gry Beyond: Dwie Dusze zamknął się za drzwiami własnego studia. Wszystko jednak wskazuje na to, że niedługo oficjalnie poznamy kolejny ich projekt, a najprawdopodobniej będzie to odświeżona wersja kultowego Fahrenheita (znanego również pod nazwą Indigo Prophecy).

Według wzmianki na facebooku, francuski developer miał w tym miesiącu podzielić się kilkoma ciekawymi informacjami. Pikanterii dodaje strona internetowa AChillingFeeling.com, której nazwa jest fragmentem sloganu promującego pierwszą wersję Fahrenheita. Sama witryna zawiera zaś licznik, który wskazuje, że za trzy dni powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat.

Być może efekt niespodzianki popsuł Amazon, na łamach którego pojawiła się informacja o produkcji Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Gra miałaby trafić do sprzedaży 29 stycznia w wersji na komputery osobiste. Cena za odświeżoną edycję nie jest wygórowana, bo ustalona na 9,99$. Z drugiej jednak strony, patrząc na screeny nie mamy co spodziewać się drastycznych zmian w wyglądzie gry. Oczywiście jeżeli te są prawdziwe, bo Quantic Dream nie wypowiedziało się jeszcze na temat całej sprawy.


   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 26.01.2015 10:02
Bardzo interesuje mnie ta gra, jednak wyjątkowo trudne sekwencje QTE niestety mnie pokonały.
Czekam na komentarz autorów.. i gdzieś tam tli się maleńka nadzieję, że może będzie można ten moment obejść.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?